Допомога поповнення


Поповнити рахунок можна наступними способами:

1 спосіб — поповнення рахунку через Приват банк, або Ощад банк використовуючи термінал, або здійснити проплату безпосередньо в касі банку. Реквізити для проплати можна взяти тут. Мусимо попередити, що в даному випадку Ваші гроші зарахуються на особовий рахунок в кабінеті на протязі 3-х робочих днів.

2 спосіб — використовуючи особистий кабінет. Якщо Ви є клієнтом Приват Банку, тоді Ви можете оплатити послуги не виходячи із дому використавши пункт меню в кабінеті «Поповнити рахунок». У цьому випадку Ваші гроші зарахуються на особовий рахунок в кабінеті на протязі 30 хвилин. Інструкцію для поповнення рахунку через особистий кабінет можна взяти тут

3 спосіб — поповнення через термінал Приват банку. Моментальне зарахування коштів в кабінет абонента. Інструкція тут

4 спосіб — поповнення через Приват 24. Моментальне зарахування коштів в кабінет абонента. Інструкція тут.

5. Якщо Ви не встигли вчасно оплатити послугу, або не маєте коштів на її поповнення, а Інтернет потрібен вже і терміново. Вам більше не потрібно дзвонити та просити включіть мене я оплачу пізніше. Ми запустили послугу «Кредит», де Ви можете самостійно включити собі інтернет на 30 днів, та погасити заборгованість на протязі цих 30 днів. Інструкція тут.