Про провайдера


Компанія «KingNet» — Інтернет провайдер Хмельницької області. Основний напрям нашої роботи – організація безлімітного доступу до Інтернет, та на майбутнє, кабельного телебачення для приватних осіб і корпоративних клієнтів, які знаходяться у віддалених від районного центру населених пунктах за доступними цінами.

Провайдер почав свою діяльність у 2012 році, та за основний напрям обрав підключення віддалених куточків (сіл) у яких люди відчували велику потребу в Інтернеті. Компанія почала свій розвиток по технології wi-fi. До 2016 року майже не залишилось сіл у яких люди відчувають потребу у Інтернеті. Тому починаючи із 2016р Компанія починає свій розвиток по приватному секторі м. Дунаївці по технології GEPON.

Ми зацікавлені в підключенні нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається оперативно та швидко. Разом з тим, будуються та вводяться в експлуатацію нові сегменти мережі, що дозволяє компанії розширити карту покриття. Для нас важливо налагодити двосторонній зв’язок з нашими абонентами, для цього ми аналізуємо потреби та побажання користувачів Інтернету та здійснюємо роботу з вдосконалення якості сервісу. Дистанційне вирішення проблем та технічна підтримка реалізуються цілодобово.

Завдання компанії — надавати якісні послуги зв’язку, тому ми акцентуємо нашу увагу на тому, аби заявлена швидкість завжди відповідала реаліям, а клієнт був завжди проінформований про найвигідніші умови підключення. Ми слідкуємо за станом нашого обладнання та вчасно вживаємо заходів щодо усунення проблем технічного складу.

Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам незалежно від того, чи є ви абонентом мережі, чи лише думаєте ним стати. Ви можете розраховувати на всебічну консультацію та кваліфіковану допомогу з нашого боку.

Якщо у вас з’явилися зауваження чи побажання щодо роботи компанії або її працівників – звертайтеся до керівництва компанії за адресою: kingnet@i.ua, або за телефоном +38 (097) 073 88 57